Firmanızı ve Ürünlerinizi Ekleyin

Sormak istediğiniz bir şey mi var? Bizimle iletişime geçin.

Formu Eksiksiz Olarak Doldurun ve Bilgilerinizi İnceleyen Uzmanlarımızın Sizinle 3-5 İş Günü İçinde İletişim Kurmasını Bekleyin.

SIKÇA SORULANLAR

İkili görüşmelerde ve ürün tanıtımı aşamasında her bir firmamıza yeteri kadar zaman ve ilgi ayırabilmek adına talep olsa bile 12 kişiden daha fazla gruplarımıza tedarikçi firma almayı uygun görmüyoruz.

NMC olarak adı geçen şirketlere ürün tedarikçiliği ve danışmanlık yapan acentalar ile kurmuş olduğumuz ilişkiler sayesinde Amerika’nın ve dünyanın önde gelen mağazalarına ürün satma şansı sunmaktayız.

MNC şirketimiz ve çalıştığımız acentalarımız siz satış yaptığınız takdirde fatura üzerinden 5% komisyon mantığı ile çalıştığımızdan, uzmanlarımız ürünlerinizi inceleyip gerekli Pazar araştırması ve fiyat karşılaştırması yaptıktan sonra eğer ürünlerimizin fiyatları piyasa şartlarında rekabetçi ve kalite standartları paketleme ve teslimat gibi şartları sağladığı takdirde ekibimiz satış yapmanız için her türlü imkanı zorlayıp gerekli yönlendirmeleri yapacaktır.

Bu ve buna benzer sorularınızı seyahat esnasında uzman ekibimiz sizleri bilgilendirecek. Ayrıca Avukatlarımız Mali Müşavirlerimiz de sizlere Amerika'da yaşam ve ticaret ile alakalı her türlü sorularınızın cevabını vereceklerdir. Ayrıca Firmamıza ait olan depolarda ürünlerinizi depolayabilir, sizler adına ürünleriniz gümrüklerden çekebilir, teslimat ve müşteri hizmetlerinizi sunabiliriz.

Eşmer (Eşleştirme Merkezi) New Jersey ofisi olarak size keseceğimiz faturanın önemli bir oranını KOSGEB size geri ödüyor. Aşağıda KOSGEB'in yayınladığı destek türlerini ve geri ödeme rakamlarını bulabilirsiniz. Daha fazla güncel bilgi için lütfen bölge Kosgeb uzmanınıza başvurunuz. Kosgeb'in dışında Ekonomi Bakanlığınında vermiş olduğu desteklerden faydalanabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz araştırma ve görüşmelere istanaden aynı endüstriden firmaların aynı gurupta yer almasının bir takım pazarlama sıkıntılarına oluşabileceği geri bildirimine istinaden, Her hafta oluşan gruplar için katılımcı firmaların farklı endüstrilerden olmasını arzu ediyoruz.

Gurubumuzun 2 şerli 6 firmadan ibaret olması durumunda her 3 firmamız için bir Türkçe konuşan rehberimiz eşlik edecek olup ziyaretten maksimum fayda sağlamanız hedeflenmektedir.

NMC olarak sizler satış yaptığınız takdirde kazanç sağlamak üzere kurguladığımız iş modelimizde ürünleriniz Amerika pazarına hazır olması aşamasına kadar geçen sürede size desteklerimiz devam edecektir. Sizin satış ve pazarlama ekibiniz ile bizim uzmanlarımız sürekli iletişim halinde olacaklardır.

Firmalar yıl boyu alım yaptıkları için haftalık turlarımız yıl boyunca devam etmektedir.

Çok nadir olmakla birlikte grup sayımızı maksimum 20 kişiye çıkartabilmekte yada aynı hafta içinde 2 gün arayla ikinci bir gurubu ağırlamaktayız. Amacımız gelen heyeti en iyi şekilde ağırlamak ve alim heyetleri ile maksimum düzeyde görüşme organize edebilmektir. İlk gelen ilk servisi alır mantığı ile rezervasyonlarımızı kabul ettiğimizden öncelik daima ilk rezervasyonu ve ödemesini gerçekleştiren firmaya verilecektir.

Uzmanlarımız firmalar ile sürekli iletişim halinde olduklarında firmalar ekiplerimize önümüzdeki ay ve sezonlarda ne tür ürünler alacaklarını önceden haberdar ediyorlar gelen bilgiler doğrultusunda ürün tedarikçilerinin programlarını organize ediyoruz.

Eğer Avrupa ülkelerine ürün satabiliyorsanız Amerika ürün satma konusunda önemli bir aşamayı geçmişsiniz demektir. Size tavsiyemiz; Ev ödevinize sıkı çalışıp geziye katılmadan önce bahsi geçen şirketlerin web sitelerini ziyaret edip Ürünlerimizin karşılıklarını bulup kalite fiyat, ambalaj ve sunum gibi karşılaştırmaları yapıp rekabet analizini tamamladıktan sonra eksi ve artı yönlerinizi bilerek alim heyetinin karşısına oturmanız olacaktır.

Kosgeb ve Ekonomi Bakanlığı yanlızca Türkiye'deki üretimleri destekliyorlar. Tabiki Türkiye dışındaki ürettiğiniz ürünlerinde pazarlaması konusunda firmalarınıza destek olabiliriz.

Her ne kadar randevular gruplar bazında alınsada firmanızın ve sunmak istediğiniz ürünün yaratacağı satış talebini değerlendirerek firmaya özel program geliştirebiliriz. (Program rakamı kişi sayısına göre yeniden revize edilecektir).

TOP